HAKKIMIZDA

SKYMARK A.Ş. Havacılık Sanayindeki 20 yıllık birikim ile, sektöre dedike teknolojiler geliştirmek ve hizmet vermek üzere, 2016 yılında kurulmuş bir mühendislik şirketidir. Tecrübeli kadrosuna kattığı genç yeteneklerle, SKYMARK stratejik hedeflerine hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Rekor sayılabilecek kısa bir sürede sektörel sertifikasyonlarını tamamlamış olan SKYMARK, verdiği hizmetlerde gösterdiği üstün performans ile geleceğin parlak firmalarından biri olacağını şimdiden göstermiştir.

Son teknoloji 5-eksenli makine parkı ile 4 metreye kadar karmaşık şekilli parçaların üretimini yüksek performans ve kalite ile gerçekleştiren SKYMARK, müşterilerine mühendislik hizmeti de vererek yaptığı işin katma değerini artırmaktadır.Firma, AS9100 Kalite Belgesine sahiptir. SKYMARK ayrıca, çeşitli havacılık sanayi projelerinde ana yükleniciler ile mühendislik ve üretim ağırlıklı çalışmaktadır.

Boeing, Airbus, Bombardier gibi uluslararası birçok sivil havacılık programı ve yerli tüm havacılık programları da desteklenmektedir.

SKYMARK’ın en güçlü tarafı hızlı ve hatasız gelişimini sağlayan yenilikçi çalışan profili ve etkin kalite yönetim sistemidir. Bu sektörde uluslararası seviyeye çıkabilmek ve kalıcı olabilmenin en önemli ayağı yönetim sisteminin kendini sürdürülebilirlik, tekrarlanabilirlik ve raporlanabilirlik konularında kanıtlayabilmesidir. SKYMARK, ürün gerçekleştirme süreçlerini kısa sürede olgunlaştırmış ve ihracatını geliştirmesi için ideal konuma gelmiştir.

SKYMARK, güçlü sermaye yapısı ve Türkiye’nin teknoloji üreten en önemli firmalarından biri olma hedefiyle hızlı büyüme modeline yatırım yapmaya devam etmektedir.